EVENTY & CATERING

V prostorách vinotéky Vám a Vašim přátelům nabízíme několik zajímavých programů:

  • soukromé akce jako jsou  oslavy  narozenin či posezení s přáteli... V uzavřené společnosti Vás nikdo neruší a ani předčasně nevyhání, více než čas nás limituje omezený prostor, více než 20 – 25 lidí se k nám prostě nevejde.  Není  pro nás problém připravit jakékoliv občerstvení, např. studený či teplý raut nebo různě  obložené mísy.
  • řízenou  degustaci vín, jejíž  program sestavíme společně s Vámi. Chcete se zaměřit na některou z vinařských zemí nebo se zaměřit pouze na některého vinaře nebo Vám připadá zajímavější zaměřit se pouze více  na některou z odrůd a jejího projevu u různých vinařů? Anebo základní pravidla Jak degustovat? Připravenu máme např. i degustaci tzv. fortifikovaných vín: máte rádi portské, sherry, madeiru, marsalu, malagu...?
  • řízená degustace vín a sýrů je rovněž velmi oblíbená. 6 různých sýrů z celé Evropy a k tomu přiradíme 6 vhodných vín... Nebo vína a sýry z jedné země či oblasti, určitě se nabízí Francie, Itálie, Španělsko.

Mimo vinotéku jsme schopni zajistit:

  • řízenou degustaci vín (max. ale do20-30 osob) i se studeným občerstvením
  • volnou degustaci např. při příležitosti firemních večírků, plesů, otevírání,  probíhání a zavírání čehokoliv, co si s vínem porozumí...